Tréninkový set 6x nastavitelné překážky a 1x proskakovačka agility hoop

ico Náš tip
img
 

Tréninkový set vhodný pro všechny sporty, domácí i týmový trénink. Proskakovačka HOOP vlastnoručně vytvořená tréninková trať pomocí 20 kruhů a 25 spojek z jedné sady + 6x nastavitelná překážka 15, 25 a 30cm. Tréninková pomůcka ke zvýšení kondice a koordinace.

Cena s DPH 1 250 Kč
Cena bez DPH 1 034 Kč
Běžná cena 1 360 Kč
Ušetříte 8%
Tabulka velikostí
Obvykle do 3 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Tréninkové překážky
Kód: 30847-20230
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MERCO
 
 
Tréninkový set vhodný pro všechny sporty. Vhodný pro domácí i týmový trénink. Proskakovačka HOOP vlastnoručně vytvořená tréninková trať pomocí 20 kruhů a 25 spojek z jedné sady + 6x nastavitelná překážka 15, 25 a 30cm. Tréninková pomůcka ke zvýšení kondice a koordinace. 

Sada šesti překážek z odolného a lehkého vysokohustotního polyetylenu Universal v praktickém balení slouží k tréninku vertikální i horizontální síly a rychlosti nohou. 44 cm široká plastová překážka Merco Universal umožňuje individuální nastavení výšky na 15 cm, 25 cm a 30 cm, což uživateli přináší větší variabilitu a obtížnost kondičních tréninků. Celková hmotnost sady Merco Universal je 2,5 kg a lze ji používat v interiéru i exteriéru.

Agility obruče pro kondiční přípravu sportovců. Nápaditější, barevnější varianta agility žebříku. Pomocí 20 kruhů a 25 spojek si vytvoříte trať přesně podle svých potřeb a požadované obtížnosti. Kruhy jsou vyrobené z odolného polypropylenu, mají vnější průměr 39 cm, šířku 2 cm a tloušťku 0,5 cm, jeden kruh váží 75 g a celý set pak 1,8 kg. Agility obruče Hoop jsou zabalené do síťované tašky s rychlým stahováním pro snadnou a pohodlnou přepravu a uskladnění po tréninku.

Doprava jen GLS / nelze přes Zásilkovnu /.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace