Trenérská tabule na FOTBAL magnetická a popisovací 90x60cm

ico Doporučujeme
img
 

Trenérská tabule na FOTBAL magnetická a popisovací 90x60cm. Mazací tabule pro trenéry na přípravu taktiky na zápasy. Součástí centropeny, barevné magnety a mazací houba.

Cena s DPH 990 Kč
Cena bez DPH 819 Kč
Běžná cena 1 090 Kč
Ušetříte 9%
Tabulka velikostí
Momentálně nedostupné
množství 
 
 
Kategorie: Pomůcky pro trenéry
Kód: tabuleF-9060
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: MERCO
 
 

Trenérská tabule na fotbal je nezbytný doplněk každého fotbalového trenéra napříč všemi soutěžemi. Tato velká taktická fotbalová tabule Merco je bílá oboustranná magnetická deska, s vyobrazením celého fotbalového hřiště na jedné straně a s čistou plochou na straně druhé, v hliníkovém rámu s integrovanými očky pro zavěšení. Součástí této fotbalové tabule Merco je 26 (12+12+2) barevně rozlišených magnetů, černý popisovač, velká mazací houbička a přenosný obal s polstrováním a vnitřní termoochranou. Závěsná trenérská tabule na fotbal Merco je ideální pomocník pro taktické porady ve fotbalové šatně. Celkový rozměr této tabule je 90 x 60 x 1,5 cm a celková hmotnost bez obalu 4,6 kg.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace