Fotbalová branka s odrazovou sítí Kickster Combo

ico Doporučujeme
img
 

Fotbalová branka s odrazovou sítí Kickster Combo. Více tréninkových možností a více zábavy, to je Kickster Combo - branková síť a odrazová síť v jednom balení! Výrobek používáte buď jako fotbalovou branku nebo po malé úpravě jako

Cena s DPH 3 050 Kč
Cena bez DPH 2 521 Kč
Běžná cena 3 210 Kč
Ušetříte 5%
Tabulka velikostí
Obvykle do 7 dnů
množství 
 
 
Kategorie: Fotbalové hřiště vybavení
Kód: KC2400
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: QUICKPLAY
 
 

Více tréninkových možností a více zábavy, to je Kickster Combo - branková síť a odrazová síť v jednom balení! Výrobek používáte buď jako fotbalovou branku nebo po malé úpravě jako odrazovou síť. Speciální napružená konstrukce z oceli a uhlíkových vláken odolá všem vašim střelám. Neponechávejte delší dobu na dešti a nevystavujte, dlouhodobě, vlhkému prostředí. Po tréninku doporučujeme branku poskládat a uložit. Dlouhodobé ponechávání venku zkracuje životnost zejména gumových a textilních úchytů síťe. Stálé napnutí může zkracovat životnost i "prutům"..

Součástí dodávky je taška pro přenášení, síť a kotvící prvky ve tvaru U. K brance je možné dokoupit zátěžové pytle na písek pro zajištění branky na površích, které neumožňují použití U kotev. Doporučujeme použití pytlů obzvlášť při hře na odrazovou sít.

Pro efektivní trénink s odrazovou sítí je možné s přes Google Play nebo App Store stáhnout zdarma aplikaci pro mobilní telefon - QuickPlay eCoach. Aplikace nabízí 30 tréninkových drilů pro začátečníky až pokročilé, včetně video ukázek. Program je v angličtině.

Výhody Kickster Combo:

  • Nízká váha a snadná manipulace.
  • Sestavení trvá jen asi 90 sekund.
  • Všechny tyčky jsou pospojovány elastickou gumou např. jako stanové tyče) pro zrychlení sestavení branky.
  • Odolná konstrukce se schopností deformace a navrácení do původního stavu.
  • Praktická taška na přenášení.
  • Malé rozměry složené branky umožní snadné převážení třeba na dovolenou.
  • Doprava: GLS

Vlastnosti:
Rozměry: 244cm x 152cm x 80cm šířka x výška x hloubka) - stejné jako Kickster 2400
Váha: 6 kg
Montážní čas: cca 90 sekund
Věk hráčů: neomezen

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace