Fotbalová branka Q-Fold 2,4x1,5m na zahradu a rekreační využití

 

Fotbalová branka Q-Fold 2,4x1,5m na zahradu a rekreační využití.

Cena s DPH 2 620 Kč
Cena bez DPH 2 166 Kč
Běžná cena 2 760 Kč
Ušetříte 5%
Tabulka velikostí
Obvykle do 5-ti dnů
množství 
 
 
Kategorie: Branky na fotbal a minikopanou
Kód: QFOLD8X5
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: QUICKPLAY
 
 

Technologie Quickplay Q-Fold
Nová generace plastových branek do každého počasí. Branky Q-Fold jsou navrženy a vyráběny v Anglii firmou Quickplay, která uvedla na trh úspěšnou řadu branek Kickster a Match Goal.

Rozložení do 30 sekund 
Začněte hrát bez zbytečné ztráty času! Díky technologii Q-Fold se dá branka složit zcela na plocho a snadno uskladnit. Složení trvá méně času než u ostatních PVC branek na trhu. Stačí vyndat tyč spodního rámu a sklopit síťové vzpěry. To zabere méně než 30 sekund. Sestavení kompletně rozložené branky trvá cca 5 minut.

Branka do každého počasí
Pro řadu branek Q-Fold je použit profil z vysokopevnostního u PVC o průměru 68 mm, který odolává každému počasí. V dodávce je zahrnuto příslušenství jako je síť, síťové háčky a kotvičky, které jsou také odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Pružné spojení profilů
Nový způsob pružného napojení kolmých vzpěr k rámu branky (slabá stránka celoplastových branek) zvyšuje odolnost a životnost branky ve srovnání s konkurenčními PVC brankami. 

Břevno bez prohýbání
Patentovaný systém zamezující prohýbání břevna byl s úspěchem vyzkoušen u řady Match Goal a nyní je využit i u branek Q-Fold. 

Háčky Quickplay
Připevnění sítě pomocí nových síťových háčků je nyní snadnější a rychlejší.


Naše doporučení:
Branky Q-FOLD jsou výrobcem určeny pro domácí uživatele. Pro sportovní oddíly jsou vhodnější branky řady Match Goal nebo Kickster Elite.

 
Vlastnosti:
Vnitřní rozměry sestavené branky: 2,44x1,52 m
Rozměry balení: 119x29x22
Váha: 12 kg 
Montážní čas: 5 minut
Materiál: uPVC, Ø 68 mm

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace